Przetargi

Zakładz Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Wałczu jest zobowiązane do stosowania art. 3 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. 2004 Nr 19 poz. 177) przy udzielaniu zamówień publicznych jest zobowiązane do stosowania tej ustawy. Przetarg

PN-EN ISO 9001:2009

Misją ZEC Wałcz Sp. z o.o. jest zaspokajanie wymagań i oczekiwań klientów poprzez zapewnienie i stałe doskonalenie wysokiej jakości usług, stałą fachową pomoc i doradztwo techniczne.

Formularze

Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasz pracownik odpowie na Twoje pytanie mailowo lub skontaktuje się telefonicznie.

czytaj więcej...

Monter urządzeń ciepłowniczych

Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Wałczu

poszukuje pracownika na stanowisko:

Montera urządzeń ciepłowniczych.

  1. Naszym pracownikom oferujemy:
    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
    • rozbudowany system premiowania;
    • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń.
  2. Główny zakres obowiązków:
    • wykonywanie prac montażowych/spawalniczych związanych z budową, wymianą, remontami i awariami sieci i urządzeń ciepłowniczych;
    • eksploatacja, konserwacja, przeglądy sieci i urządzeń ciepłowniczych;
    • zabezpieczanie i usuwanie awarii sieci i urządzeń ciepłowniczych;
    • prowadzenie dokumentacji przy obsłudze urządzeń ciepłowniczych.
  3. Wymagania wobec kandydatów:
    • wykształcenie średnie techniczne;
    • uprawnienia energetyczne typ E grupa 2;
    • uprawnienia spawalnicze nr 111 i  311;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, systematyczność.
  4. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na nasz adres: Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. ul. Budowlanych 9/4, 78-600 Wałcz.
  5. Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Wałczu, jako administrator danych osobowych, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych– tzw. RODO) przechowywał będzie dotyczące Pana/Pani dane osobowe przez okres wskazany w przepisach prawa pracy.

Kontakt

Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Wałczu
Budowlanych 9/4
78-600 Wałcz

Telefon: 67 258 50 32
Faks: 67 250 08 62

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji Publicznej